REZERVÁCIA : 0905 440 894

Stravovanie

Stravovanie

VLASTNÉ

Apartmán KLAUDIA je vybavený plnohodnotnou a kompletne zariadenou kuchyňou. Nechýba rýchlo varná kanvica, mikrovlna rúra, el. štvor platnička, el. rúra, chladnička, mraznička, toastovač, hriankovač, taniere, hrnce, poháre, príbor, ... 

KOLIBA NA TÁĽOCH

200m od apartmánu Klaudia
Koliba na Táľoch je reštauračné zariadenie, nachádzajúce sa v lone Nízkych Tatier na južnej strane majestátneho vrchu - Chopku.
Návštevníci u nás majú možnosť vychutnať si najrôznejšie špeciality najmä slovenskej kuchyne pri teple dvoch kozubov. K dispozícii je aj WIFI pripojenie na internet.

Koliba na Táľoch je určite miesto kde sa oplatí zavítať po príjemne strávenom dni na horskej túre alebo lyžiach.

 TÁLSKA BAŠTA

1800m od apartmánu Klaudia
Návšteva Tálskej bašty patrí k zážitkom pre tých, ktorí nestratili a napriek dospelému veku nechcú stratiť zvyšky čarovnej detskej schopnosti údivu a radosti nad zázrakmi. Tálska bašta má totiž jedinečnú schopnosť osloviť dieťa i dospelého.

Interiér zdobí najvyšší kamenný krb na Slovensku, kde priamo pred hosťami šikovné ruky personálu pripravujú špeciality pod medeným sopúchom na drevenom uhlí. Tradičná a predsa lukratívna ponuka jedál od starých materí je dokonalým gurmánskym zážitkom.

Zľava 10% pre hostí Apt. Klaudia

Aktuálnu otváraciu dobu nájdete na tomto mieste
Rezervácie: 048 / 63 08 817 alebo 048 / 63 08 813

REŠTAURÁCIA HOTELA PARTIZÁN ****

1800m od apartmánu Klaudia
Príjemnou súčasťou je moderná a architektonicky štýlová reštaurácia, do ktorej je bezbariérový prístup.

Hotelová reštaurácia ponúka jedlá z širokej ponuky slovenských ale aj európskych špecialít najvyššej kvality. K chutným jedlám Vám naservírujeme lahodné vína z domácej top producentskej ale aj medzinárodnej ponuky.

V prípade záujmu hotel ponúka bohaté raňajky formou bufetových stolov aj pre neubytovaných hostí v cene 7,- € / osoba.

O možnostiach a rezervácii sa odporúčame vopred informovať na recepcii hotela: 048 / 63 08 813

ZĽAVA 10% pre hostí z Apt. Klaudia

Otváracia doba: pondelok až sobota od 16.00 do 23.00 hod.

Rezervácie : 048 /63 08 500

REŠTAURÁCIA STODOLA

Na najodľahlejšom konci od vstupu, pod červenou zjazdovkou, je Reštaurácia Stodola. Obrovská drevenica. A interiér je vybavený detským ihriskom! To je prvé detské ihrisko, na ktoré sme v stravovacom zariadení pod svahom narazili a teda sme ho vôbec nečakali :-). Hoci sa deti tvária, že už nevládzu lyžovať, povyzliekajú sa do termoprádla a v interiérovom detskom ihrisku si dajú do tela. Naberú druhý dych a ťahajú dospelákov opäť na sneh!